Huncalife İletişim

Huncalife İletişim FormuHuncalife İletişim formundan huncalife yetkili temsilcisine sorularınızı aktarabilirsiniz.

1957 yılında kurulan Hunca Kozmetik, Türk kozmetik endüstrisinin en köklü müesseselarından biridir.

Hem deodorant bununla beraber parfüm segmentinde mahalli önder konumunda bulunan Hunca, yaratıcı kimliği ile tercih edilerek her vakit ön plana çıkmıştır. 1978 senesinde Türkiye’nin ilk yerli erkek parfümü ve aftershave serisi olan Madigan ile başlamış olan yolculuğunda She, Caldion, Jagler, Viva Caprio benzer biçimde markaları ile hem Dünyada hem de Türkiye’de büyük ilgi görmektedir.

Hunca, 2011 yılında, yarım asrı aşkın geçmişinden gelen güçle tecrübesini birleştirerek HuncaLife markasıyla doğrudan satış yaşamına adım atmıştır.

HuncaLife, temsilcilerine iş, gelir ve eğitim imkanları sunarak hayatlarını değiştirmeyi amaçlamakta, bu sayede ülke ekonomisine ve topluma katkıda bulunmayı hedeflemektedir. % 100 Türk Şirketi olan HuncaLife, Tekirdağ/ Çerkezköy’de 22 dönüm arazi üzerine kurulu üretim tesislerinde ürettiği 1000’in üzerinde güzellik ve bakım ürününü kendi Ar-Ge merkezinde geliştirmekte, haiz olduğu Helal, GMP, ISO 9001 ve Turquality Belgeleri ile müşterilerini memnun etmeyi ve onlara sağlıklı ürünler sunmayı amaçlamaktadır.

Huncalife ile hayatınız Değişsin!

Huncalife, ek gelir veya iş imkanı arayan, 18 yaşını doldurmuş herkese kendi iş saatlerini ve kazançlarını ayarlayabilecekleri, yurtdışı seyahatlerinden otomobil kullanım hakkına, ürün ve kişisel gelişim eğitimlerinin verildiği akademilerden keyifli organizasyonlara kadar bir çok fırsatı içeren yeni bir kapı açar. Temsilcilerimizin üyelikleri miras yoluyla ailesinin diğer üyelerine aktarılabilir.

Sizde kolayca Huncalife temsilcisi olarak yüzde 40 kar oranı ile derhal kazanmaya başlayabilirsiniz. Huncalife üye olmak ve bolca kazanç elde etmek isteyenleri Huncalife davet ediyoruz sizde Huncalife üye olmak için geç kalmayın.