Huncalife Nedir?

Huncalife Nedir?

Huncalife Nedir?
1950 yılında kurulan Hunca Kozmetik, Türk kozmetik endüstrisinin en köklü kuruluşlarından biridir. Hem deodorant hem de parfüm segmentinde mahalli lider konumunda bulunan Hunca, yaratıcı kimliği ile tercih edilerek her vakit ön plana çıkmıştır. 1978 yılında Türkiye’nin ilk yerli erkek parfümü ve aftershave serisi olan Madigan ile başlayan yolculuğunda She, Caldion, Jagler, Viva Caprio gibi markaları ile hem Dünyada hem de Türkiye’de büyük alaka görmektedir. Hunca, 2011 yılında, yarım asrı aşkın geçmişinden gelen güçle tecrübesini birleştirerek HuncaLife markasıyla doğrudan satış dünyasına adım atmıştır.

Huncalife Nedir? temsilcilerine iş, gelir ve eğitim imkanları sunarak HAYATLARINI DEĞİŞTİRMEYİ amaçlamakta, bu sayede diyar ekonomisine ve topluma katkıda bulunmayı hedeflemektedir. % 100 Türk Şirketi olan HuncaLife, Tekirdağ/ Çerkezköy’de 22 dönüm arazi üzerine kurulu üretim tesislerinde ürettiği 1000’in üzerinde güzellik ve bakım ürününü kendi Ar-Ge merkezinde geliştirmekte, sahip olduğu Helal, GMP, ISO 9001 ve Turquality Belgeleri ile müşterilerini memnun etmeyi ve onlara sağlıklı ürünler sunmayı amaçlamaktadır.

Huncalife ile Hayatınız Değişsin!
Huncalife Nedir? ek gelir ya da iş imkanı arayan, 18 yaşını doldurmuş herkese kendi iş saatlerini ve kazançlarını ayarlayabilecekleri, yurtdışı seyahatlerinden araba kullanım hakkına, mahsul ve kişisel gelişim eğitimlerinin verildiği akademilerden eğlenceli organizasyonlara kadar pek çok fırsatı içeren yeni bir kapı açar. Temsilcilerimizin üyelikleri miras yoluyla ailesinin başka üyelerine aktarılabilir.

Vizyonumuz
Doğrudan satışta dünya lideri olmak!

Misyonumuz
Dünya liderleri çıkarmak!

Temel Değerlerimiz

Farkında Olmak
Sektörde deneyimimizin, kalitemizin ve marka gücümüzün farkındayız. Ayrıca Türkiye olarak gücümüzün, temsilcilerimiz ile birlikte ulaşabileceklerimizin farkındayız.

Doğru Kararlar Vermek
Verilen her kararın bizimle yürüyen temsilcilerimizin hayatında çok şey değiştireceğini iyi biliyoruz.

Hızlı Olmak
Rekabet dünyasında hızlı olmanın en mühim avantaj olduğunu biliyoruz.

Çözüme Odaklanmak
Doğru ve kuvvetli sorular sorarak kaynaklarımızı değerlendiriyor, yapıcı alternatifler üretiyoruz.

İstikrar
İstikrarla vizyon ve misyonumuz doğrultusunda ilerlemenin başarıyı getireceğini biliyoruz.

Sürekli Gelişim
Sürekli yenilenmenin ve gelişmelere ayak uydurabilmenin bizi zirveye taşıyacağına inanıyoruz.

İyi Bir Ekip Olmak
Hem yönetim hem de alan ekibi olarak iyi bir ekip olduğumuzda başarıyı yakalayacağımızı biliyoruz.